Kızlarının beraber yaşadığı adama tecavüz edip kızlarıyla birlikte öldürdüler

51

Kırşehir’de meydana gelen olayda oğulları Osman Ç’ye 2 gün boyunca ulaşamayınca jandarmaya giderek kayıp başvurusunda bulundu. Ailenin başvurusu üzerine Osman Ç.’’nin aranmasına başlanırken kayıp olan 2 aydır birlikte yaşadığı sevgilisiyle başlarından vurularak bir çukura gömülmüş halde bulundu.

Jandarma ekipleri çifte cinayetle ilgili araştırmalara başlarken olayla ilgili olarak gözaltına alınan şüphelilerden biri, Osman Ç’ye arkadaşları tarafından tecavüz edildikten sonra bıçaklayarak öldürdüklerini ve Osman Ç.’nin çok kan akmasın diye leğene konulduğunu da itiraf etti.

Jandarma ekipleri tarafından başlatılan arama çalışmaları esnasında Osman Ç.’nin en son Kaman ilçesine bağlı Bayramözü Köyü’nde olduğunu tespit etti. Jandarama ekipleri köyede geniş çaplı bir araştırma gerçekleştirirken Osman Ç. ve sevgilisi olduğu iddia edilen Vildan İ.’yi toprağa gömülmüş halde ölü olarak buldu.

İki kişinin ölümüyle ilgili olarak jandarma ekipleri tarafından yapılan çalışma sonucu cinayetle ilgili aynı aileden 8 kişi gözaltına alındı. Jandarmada işlemleri tamamlanan şüpheliler savcılığa sevk edilirken şüphelilerden biri verdiği ifadede, Vildan İ.’nin ailesinin barışma bahanesi ile sevgilisi Osman Ç.’yi Kaman ilçesine çağırdığını söyledi.

Kırşehir’in Kaman ilçesinde Vildan’ın ailesiyle barışmak için giden Vildan ve Osman çifti ile ailesi bir süre konuştu. Konuşmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Vildan’ın aile bireylerinden birisi Osman Ç.,’yi evin banyosuna götürerek tecavüz edip bıçakladı. Aile bireylerinin bıçakladığı Osman ve Vildan daha sonra bir römorka konularak boş bir araziye götürüldü. Yaralı halde römorkla taşınan Osman ve Vildan ateş edilerek öldürüldü” dediği öğrenildi.

Şüphelilerin savcılıktaki işlemlerinin devam ettiği öğrenilirken, vahşice öldürülen çiftin cenazeleri ise ön otopsilerinin ardından Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.