Eşini ve oğlunu öldürdükten sonra intihar etti

42

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde meydana gelen olayda boşanma aşamasında olduğu eşinin evine gelen Veysel Özkan, tartıştığı eşi Serap Özkan ve oğlu Suat Özkan’ı pompalı tüfekle vurarak öldürdükten sonra tüfekle kendini vurarak intihar etti.

Kocaeli’nin İzmit İlçesi Erenler Mahallesi Keskin Sokak üzerinde gece saat 00:00 sularında  meydana gelen olayda Serap Aksoy’un evine gelen boşanma aşamasındaki kocası Veysel Özkan kendisiyle konuşmak istedi. Boşanma aşamasındaki eşinin kendisini evin salonuna alarak aralarında konuşurlarken bir süre sonra çift arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kısa sürede büyümesi ve kavgaya dönmesi üzerine Veysel Özkan, beraberinde getirdiği pompalı tüfekle önce eşi Serap Özkan’ı, ardından oğlu Suat Özkan’a ateş açtı. Anne ile oğlu kanlar içerisinde yere yığılırken, Veysel Öztürk, bu kez tüfekle kendini vurarak intihar etti.

Serap Aksoy’un evinden gelen silah seslerini duyan komşuların haber vermesi üzerine olay yerine 112 Acil Sağlık ve polis ekipleri geldi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları ilk incelemede evde bulunan 3 kişinin yaşamını yitirdiğini belirledi. Serap Aksoy’un annesi olayın kendisine verilmesi üzerine olay yerine geldiğinde sinir krizi geçirdiği ve yapılan ilk müdahale sonrasında hastaneye götürülerek tedavi altına alındığı öğrenildi.

Cenazeler olay yerinde yapılan ilk incelemelerin ardından otopsi yapılmak üzere morga götürüldü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.