Kayınpeder gelinini vurup intihara kalkıştı

116

Ordu’nun Fatsa ilçesi Ayazlı Mahallesi’nde meydana gelen olayda kayınpeder Mustafa B. gelini Hülya B. ile bilinmeyen bir nedenden dolayı yaşanan tartışmada kan döküldü.

Kayınpeder ve gelin arasında nedeni bilinmeyen bir konu hakkında başlayan tartışma kısa bir süre içinde kavgaya dönüşürken yaşanan olaylardan sonra Hülya B., evden ayrılıp baba ocağına dönmek istediğini söyledi.

Gelininin bu sözleri söylemesi üzerine cinnet getiren kayınpeder Mustafa B. duruma sinirlenip, tabanca ile 6 ve 10 yaşlarında iki çocuğu olan gelinini vurduktan sonra kendine de ateş etti.

Evden gelen silah sesleri üzerine komşularının ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ambulansla hastaneye kaldırılan gelin ve kayınpederin durumlarının ciddi olduğu öğrenilirken tedavilerine devam edildiği ve polis ekipleri tarafından soruşturma başlatıldığı bilgisine ulaşıldı.

Yaşanan olay sonrasına açıklamalarda bulunan Ayazlı Mahallesi Muhtarı Ali Şal, “Haberi alır almaz olay yerine geldim. Kayınpeder ile gelin arasında çıkan sözlü tartışmadan dolayı olay olmuş. Gelin, babasının evine gideceğini söylemiş, kayınpederi de bu durumun mümkün olmadığını söyleyince sözlü münakaşa maalesef büyümüş. Durumları ağır şu an için” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.