Kirasını ödeyemeyen kadını ev sahibi darbetti

16

İzmir’in Buca ilçesinde meydana gelen olayda iki çocuk annesi Senem Onat, pandemi döneminde yaşadığı iş kayıpları yüzünden bir süredir ev kirasını ödeyememesi üzerine ev sahibi M.Ç., Onat’ı arayarak evden çıkması gerektiğini söyledi.

Senem Onat kontratının devam ettiğini ev sahibi M.Ç.’ye söyleyerek evde kalmaya devam ederken iddialara göre 1 Şubat günü ev sahibi M.Ç.,Onat’ın önünü keserek ağır hakaretlerle darbetmeye başladı. M.Ç.’nin saldırısı sonrasında Onat sol göğsünün üstüne aldığı darbe sonrasında hastaneden darp raporu alarak karakola giderek ev sahibi hakkında şikayetçi oldu.

Karakolda şikayetçi olduktan sonra aracıyla evine dönen Senem Onat evinin önüne geldiğinde bu kez ev sahibi M.Ç, eşi, gelini, oğlu ve yanlarındaki 3 kişinin evinin önünde beklediğini gördü. Senem Onat evinin önünde kendisini bekleyenlerden darp raporu aldığı için yine tehdit ve hakaretlere maruz kaldı. Olayın büyümesi üzerine ev sahibi M.Ç. ve yanındakiler Onat’a saldırmaya başladı.

Ev sahibinin eşi, oğlu ve gelini tarafından evinin önünde çocuklarının gözü önünde saldırıya uğrayan  Onat, bayılana kadar dayak yedi. Olay anı site önünde bulunan güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi.

Senem Onat evinin önünde uğradığı saldırı sonrasında tekrar hastaneye giderek ikinci bir darp raporu alarak ev sahibi M.Ç., eşi, oğlu ve gelini hakkında karakola giderek şikayette bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.