Babasının eşiyle ilişki yaşadığından şüphelenip annesiyle birlikte babasını öldürdü

146

Tekirdağ’ın Ergene ilçesinde meydana gelen olayda iddialara göre Güven Kaçar eşi Mısra Kaçar’ın babası Nazım Kaçar’la ilişki yaşadığından şüphelenince hatları kendisinin üzerine kayıtlı olan eşi ve babasının cep telefonlarına gizlice ses kayıt programı yükledi. Eşi Mısra Kaçar ile babasının 40 dakikalık bir görüşme yaptıktan sonra kaydı sildiğini fark eden Güven Kaçar eşinin telefonuna kurduğu ses kayıt programını kendi cep telefonuna yönlendirdi. Babası ile eşinin 1 ay önce yaptığı görüşmenin kayıtlarını dinleyen Güven Kaçar konu hakkında eşi ve babasıyla tartışma yaşaması üzerine eşi Mısra Kaçar Güven Kaçar’ı polise şikayet etti. Bir süre sonra da mahkemeye başvurup, Kaçar hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı. Karar üzerine Güven Kaçar ise eşine boşanma davası açtı.

Boşanma davası devam ederken Mısra Kaçar ile babasının birlikte Zonguldak’a kaçmaları üzerine duruma öfkelenen Güven Kaçar annesi ve kayınbiraderine babasını öldüreceğini söylemesi üzerine anne Münevver Kaçar oğluna “Sen yapma, kendini ateşe atma. Ben halledeceğim” deyince oğlu da “O zaman uyurken boğazını kes, gitsin” dedi.

Annesinin daha sonra bu kararından vazgeçmesi üzerine babası Nazım Kaçar’ı öldürmek için plan yaparak önceki gece anne ve babasının oturduğu daireye gitti. Kapıyı annesinin açması üzerine içeri giren Güven Kaçar babası ile tartışırken kayınbirader Serdal Taşçı kapıda beklemeye başladı. Baba oğul arasındaki tartışmanın büyümesi üzerine masanın üzerinde duran bıçağı alan Güven Kaçar babasına 20 bıçak darbesi ile öldürdü.

Olayın ardından geniş kapsamlı soruşturma başlatan Ergene Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Güven Kaçar ile annesi Münevver Kaçar’ı gözaltına aldı. Emniyette ifadeleri alınan adliyeye sevk edilen anne Münevver Kaçar ve oğlu Güven Kaçar tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.