Damat ve yakınları kuaför ve çalışanlarını dövdü

95

Gaziantep’in Bülbülzade Mahallesi’nde meydana gelen olayda Melisa Güler’in kuaför salonuna gelen M.G.’nin düğün için saç ve makyajı yapıldı. Damat Y.G. kuaför salonuna gelerek burada Melisa Güler ile iddialara göre aralarında ücret konusunda tartışma yaşanması üzerine Melisa Güler’in daha önce anlaştıkları ücretten 120 lira daha gazla ücret talep etmesi üzerine damat Y.G. olumsuz yanıt vererek anlaştıkları ücreti ödeyerek ayrıldı. Olaydan kısa bir süre sonra damat Y.G yanındaki arkadaşlarıyla kuaför salonuna geri gelerek ekstra talep edilen ücret için Melisa Güler ile tartışırken Melisa Güler ile yanındakilere tekme tokat vurmaya başladı.

Kuaförün komşularının ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polisin araya girmesi sonucu kavga son bulurken çıkan kavgada yaralanan 5 kişi sağlık görevlilerinin ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı. Darp raporu alan kuaför çalışanları, kendilerine saldıran damat ve akrabalarından şikayetçi oldu. Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan damat Y.G ve üç arkadaşı ifadeleri alındıktan sonra savcılık talimatı ile serbest bırakıldı.

Yaşanan olay sonrası açıklamada bulunan kuaför Melisa Güler “Olaydan birkaç gün önce bizi arayarak gelin saçı ve makyaj istendi ve fiyat aldılar. Olay günü geldiklerinde ağda hizmeti almak istediklerini söylediklerinde ekstra ücrete tabi olduğunu söylediğimde kabul ettiler. Biz tüm hizmetimizi yaptık ve memnun kaldılar. Daha önce anlaştığımız rakamı ödemek istediklerinde ağda hizmetinin bedelini talep edince bize 120 lira verince kendilerine Ben de ’emeğimin karşılığını siz belirleyemezsiniz bu parayı da alın hediyemiz olsun’ dedim. Salonumuzdan ayrıldıktan sonra damat ve arkadaşları iş yerimize gelerek bize silah dipçikleri ile saldırdılar. Komşularım polise ihbar edince ellerinden kurtulduk. Daha sonra öğrendik ki bizi silahla darp edenler serbest bırakılmış.. Ben adaletin yerini bulmasını ve suçluların en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.