Komşu kavgası cinayetle sonuçlandı

101

Kocaeli’nin Gebze ilçesi Osman Yılmaz Mahallesi’nde saat 16:30 sularında meydana gelen olayda İstanbul Caddesinde bir apartmanda yaşanan tartışma cinayetle sonuçlandı.

İddialara göre aralarında uzun süredir husumet bulunan iki komşu arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı yeniden tartışma çıktı. İki aile arasında yaşanan tartışma kısa sürede kavgaya dönüşmesi üzerine yaşanan arbede esnasında Hakan Y. ve annesi Tülay Y. yanlarında getirdikleri bıçakla komşuları A.A., eşi F.A. ile çocukları M.A. ve B.A.’yı vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklayarak yaraladı.

Komşuların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri olay yerinde yaptıkları ilk müdahale sonrası A.A., eşi F.A ve çocukları M.A. ile B.A.’yı ambulansla hastaneye kaldırdılar.

A.A. kaldırıldığı hastanede doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybederken eşi F.A. ve çocukları M.A. ile B.A.’nın tedavileri devam ediyor.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri Tülay Y. ve oğlu Hakan Y.’yi yakalayarak gözaltına aldı.

Hakan K. komşularının kendisine saldırmaya kalkması sonucu kendisini korumak isterken annesinin de istemeden olaya karıştığını iddia ederken gözaltına alınan anne ve oğul emniyete götürüldü.

Yaşanan olay sonrasında olaya tanık olan komşuların da ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldüğü ve olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.