Çay soğuk diyen müşterisini öldürdü

16

Konya’da meydana gelen olayda Emel Göçer ve 2 arkadaşı Meram ilçesi Konya-Antalya karayolunun 20. Kilometresinde seyyar olarak çay ve gözleme satan bir yerde durarak kendilerine çay ve gözleme sipariş ettiler.

Muhammed İ. Kendisine sipariş edilen çay ve gözlemeleri Emel Göçer ve arkadaşlarına ikram ederken iddialara göre Emel Göçer semaverde getirilen çayın soğuk olduğunu söyleyerek semaveri devirmesi üzerine tartışma çıktı.

Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesi üzerine seyyar olarak karayolunda çay ve gözleme satan Muhammed İ. 40 metre uzaklıkta bulunan dükkanına giderek burada bulundurduğu ruhsatsız silahını alarak Emel Göçer’in başına tek el ateş açtı. Emel Göçer başına aldığı kurşun darbesi sonucu ağır yaralanırken ihbar üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri Muhammed İ.’yi yakalayarak gözaltına alırken olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ambulansla Konya Şehir hastanesine kaldırılan Emel Göçer doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Başına aldığı mermi yüzünden hayatını kaybeden Emel Göçer’in cenazesi yapılan otopsinin ardından ailesine teslim edilirken cenazesi bugün gözyaşları arasında toprağa verildi.

Muhammed İ. Olaydan sonra emniyette işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edildi. Muhammed İ. burada çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.