Polisler iki aile arasındaki kavgayı güçlükle engellediler

8

Aynı apartmanda yaşayan iki kadının oturduğu Antalya’nın Kepez ilçesi Güneş Mahallesi 6051. Sokak’taki sitede meydana gelen olayda aralarında daha öncede husumet yüzünden olaylar çıkmış ve iki aile karakolluk olmuşlardı.

Bu olayların ardından yine iki komşu arasında nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı çıkan tartışmanın kısa sürede büyümesi üzerine bu kez olaya diğer aile bireyleri de karışınca site içerisinde büyük bir arbede meydana geldi.

Site sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri iki aile arasındaki kavgayı ayırmakta zorlanınca takviye kuvvet istendi.

Polis ekiplerinin takviye kuvvet istemesi üzerine olay yerine onlarca polis sevk edilirken site bahçesinde yaşanan kavga sokağa kadar sıçradı.

Kavga tam bitti denirken site arasındaki apartmanlardan çıkan gençlerin tekrar tansiyonu yükseltmesi üzerine yaşanan kısa arbede esnasında polis ekipleri zor anlar yaşadı. Görevli polis memurları site bahçesi ve sokak üzerindeki kalabalığı dağıtmak için sık sık anons yaptı.

Kavgaya karışanlar arasında bulunan bir kadının kendisine zarar vermek istemesini polisler engellemek isterken bir yakının bayılması üzerine ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri site bahçesi ve sokakta yaşanan kavgayı yaklaşık yarım saat süren bir çaba sonrasında sonlandırdığı öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.