İçkili mekanda arbede

38

Denizli’nin Bekili ilçesinde meydana gelen olayda içkili bir mekanda iddialara göre içkili mekana araçlarıyla gelen Muhammed M. Gelerek komplo kurmak için hazırlık yaparken daha önce mekana gelen Rumeysa Ö. ve Kemal D. mekanda beklemeye başladılar.

Birbirleriyle haberleşen arkadaşlardan Rumeysa Ö ve Kemal D. mekana girdiklerini haber vermesi üzerine ortaklaşa anlaşarak içeride olay çıkarttılar.  İçkili mekanda olay çıkması üzerine mekan sahibi Caner Çatım olayların içinde kaldı.

Yaşanan olaylardan sonra açıklamalarda bulunan Çatım “Bu kişiler burada olay çıkartarak benim mekanımın adını kötüye çıkartarak kendi mekanlarına müşteri çekmek istediler. Güvenlik kamera kayıtlarında her şey net bir şekilde görülüyor. Bu şahıslar 2 farklı araçla mekanımıza geldiler. Ben onları müşteri zannederek kapıda karşıladım. Mekanımızda alkol almadan mekanımızda bulunan hanımlara saldırmışlardır. Biz bu şahısları yatıştırdıktan sonra olayı farklı anlatarak mekanımızda sevgililerini çalıştırdığımız için olay çıkardıklarını iddia ettiler. Ama güvenlik kamera kayıtları onların foyasını ortaya çıkardı. Onlarla birlikte gelenlerin ilk önce gözcülük yaptıkları alenen belli oluyor. Çıkan haberlerde iddia edildiği gibi benim yaralanmam söz konusu değildir. Yaşanan arbedede bir güvenlik görevlimiz, bir misafirimiz ve bir garsonumuz yaralanmıştır. Bu şahısların tek amacı işletmemizin adını kötüye çıkarmak ve kendi işletmelerine müşteri çekmektir. Bu olayın sorumlularının cezalandırılmasını istiyorum” dedi.

Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bilgisine ulaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.