Kız arkadaşına sürpriz yapmak isterken adam vurdu

40

Antalya’nın Kepez ilçesi Şelale Mahallesi 7204 Sokak üzerinde meydana gelen olayda Cüneyt Özgür mahallede yaşayan kız arkadaşını görmeye gitti. Kız arkadaşına sürpriz yaparak sevindirmek isteyen Cüneyt Özgür arabası ile sokak üzerindeki asfaltın üzerine sprey boya ile “Eda” yazdı. Yazdığı yazının ortasına küçük bir ayıcık ile birlikte bir yüzük koyan Cüneyt Özgür daha sonra geldiği aracının içerisinden genç kıza seslendi.

Cüneyt Özgür’ün arkadaşını yüksek sesle çağırmasından rahatsız olan genç kızın komşusu Veysi Kara, Cüneyt Özgür’den sessiz olmasını istemesi üzerine ikili arasında ağız dalaşı başladı. Aralarında başlayan ağız dalaşı kısa bir sürede kavgaya dönüşmesi üzerine  Cüneyt Özgür, yanında bulunan tabanca ile Kara’yı sol bacağından yaraladı.

Komşuların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi olay yerinde yapılan bacağından yaralanan Veysi Kara ambulansla Kepez Devlet Hastanesi’ne götürülerek tedaviye alınırken Kara, kendisini vuran kişiyi tanımadığını söyledi. Veysi Kara’yı bacağından yaralayan Cüneyt Özgür ise olaydan sonra otomobiliyle olay yerinden kaçmasına rağmen polislerin yaklaşık 3 saatlik çalışmanın ardından saklandığı yerde bulunarak gözaltına alındı. Polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.