Komşu dehşeti

20

Dün gündüz saatlerinde Kocaeli’nin Gebze ilçesinde komşu dehşeti yaşandı. Aralarında uzun süredir husumet bulunan Avcı ailesi ile Y. Ailesinin bireyleri sokakta karşılaştılar. Y. ailesinin bireyleri ellerindeki bıçaklarla yaptıkları saldırı esnasında baba Ahmet Avcı olay günü kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken kendisi gibi bıçaklı saldırı sonrası ağır yaralanan kızı Ebru Avcı’da bugün doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Aralarında daha önce gürültü nedeniyle tartışma bulunan iki aile sokakta karşılaştı. Karşı ailenin elindeki bıçaklarla saldırdığı baba Ahmet Avcı(52) aynı gün hayatını kaybederken, ağır yaralanan kızı Ebru Avcı(25) da bugün vefat etti.

Gebze’nin İstanbul Caddesi üzerinde birlikte aynı binada yaşayan iki aile geçmişte gürültü yüzünden yaşadıkları sorun sonrasında aralarında husumet olmuştu. İki aile bireylerinin İstanbul Caddesi üzerinde karşılaşmaları üzerine apartmandaki tartışmanın devamı caddede yapılırken kısa sürede arbedeye dönüştü. Yaşanan arbede esnasında  Hakan Y. ve annesi Tülay Y. yanlarında getirdikleri bıçaklarla aile üyelerinden baba Ahmet Avcı, anne Fatma Avcı ile çocukları Ebru Avcı ve Mustafa Avcı  vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı.

Olayı gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda ambulans ve polis ekipleri sevk edilirken, olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralılara ilk müdahaleyi olay yerinde yaparken daha sonra ambulansla farklı hastanelere götürülüp tedavisine başlanmıştı. Baba Ahmet Avcı kaldırıldığı hastanede bir saat sonra hayatını kaybederken kızı Ebru Avcı’da tedavisine devam edildiği hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdiği bildirildi. Yapılan otopsi sonucuna göre Ebru Avcı’nın vücudunun çeşitli yerlerinde 56 bıçak darbesi olduğu öğrenildi. Olayı gerçekleştiren Hakan Y. ve annesi Tülay Y.’nin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.