Kanlı boşanma

11

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde meydana gelen olayda kısa bir süre önce Hacer Giray, Berk Enes Giray ile evlendikten sonra aralarında yaşanan geçimsizlik nedeniyle Hacer Giray 6 aylık bebeğini de alarak babası Mürsel Ağrı’nın evine sığındı.

Hacer Ağrı’nın evi terk etmesi üzerine iki aile arasında başlayan husumet üzerine Mürsel Ağrı ve damadın babası Hulusi Giray işyerinde buluştular. İş yerinde yaşanan tartışma sonrasında yaşanan küfürleşme sonrası meydana gelen kavga sokağa taşarken Hulusi Giray silahını çekerek oğlunu darp etmekte olan iki kişiye ateş ederken bu sırada açılan ateş sonucu Mürsel Ağrı’da ayağından hafif yaralandı.

Akrabalarının yaralandığını göre Mürsel Ağrı ruhsatlı silahını çekerek Bunun üzerine akrabalarının vurulduğunu gören Mürsel Ağrı, ruhsatlı tabancasını çekerek Hulusi Giray, Burak Giray ve damadı Berk Enes Giray’ı vurarak öldürdü. Ardından hastaneye giden Mürsel Ağrı, polisi arayarak cinayeti işlediğini söyleyip teslim oldu.

Mürsel Ağrı daha sonra verdiği ifadesinde Kızım ve damadım arasında yaşanan sorunu çözmek için dünürümle bir araya geldik. Daha sonra gençler kendi aralarında kavga ederken dünürüm silahını çıkararak ateş edince iki yakınım yaralandı. Ben de beni de öldürmek isteyeceklerini düşünerek silahımı çıkararak ateşledim ve 3 kişiyi öldürdüm” dediği öğrenildi.

Emniyette işlemleri tamamlanan Mürsel Ağrı zırhlı araç ile adliyeye sevk edilirken çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.