Bu yüzden evden mi kaçılır?

35

Gaziantep’te meydana gelen olayda 18 yaşındaki Gökdeniz Taşçı, istediği ayakkabıyı almayan ailesiyle bir yıldır küs yaşıyordu. Kendisine ayakkabı alınmamasından dolayı ailesi ile konuşmayan Gökhan Taşçı evde babasıyla yaşadığı bir tartışma sonrasında evi terk etti.

Gözü yaşlı aile oğullarından bir haftadır aramadıkları için hayatından endişe ederken baba Yılmaz Taşçı oğlunun iyiliği için söylediği her şeyi yanlış anladığını söyledi.

Baba Yılmaz Taşçı yaptığı açıklamada “Ayakkabı alamadığımız için bize küstü ve odasında kapandı. Bir yıl önce bizi o kadar severken bir ayakkabıyı alamadık diye bize birden küstü ve konuşmamaya başladı. Önce kendisini odaya kapattı, daha sonrasında dışarı dahi çıkmadı. Yemeğini odasına bırakıyorduk çünkü bizimle yemek yemiyordu. Oğlumla tartıştığımız gün annesi odasını temizlemek istediğinde o temizlenmesini istemedi. . Hep olumsuz şeyler söyledi, ben de ‘oğlum, biz sana yardımcı olmaya çalışıyoruz sen bizi anlamıyorsun’ dedim. Kızdı, tartıştık, sonra çekti gitti evden. 7 gün oldu daha dönmedi.” ifadelerini kullandı.

Baba Yılmaz Taşçı oğlunun eve dönmesi için seslenirken “Oğlum ben sana kızarken sen yanlış anladın. Biz seni çok seviyoruz. Ben sen ne dersen yaparım, sana yardımcı olmaya çalışıyorum sen ters anlıyorsun. Dön gel oğlum evine bir an önce. Hiç kimseyle bir bağlantı kurmamış, endişeleniyoruz, bir an önce gelmesini istiyorum, bulunmasını istiyorum.” şeklinde konuşurken acılı anne Fatma Taşçı’da oğluna, “Sensiz ben yaşayamıyorum, keşke beni öldüreydin de gitmeyeydin.” diyerek seslendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.