Paykasa Nerelerde Kullanılır ?

Paykasa Nerelerde Kullanılır ?

18

 

Paykasa şuanda bilinen 10bini aşkın platformda geçerlidir. Bu platformlar arasında “ Alışveriş Siteleri, Online Oyunlar, Facebook Oyunları, Mobil Uygulamalar, Facebook Uygulamaları, Mobil Oyunlar “ vb. daha birçok çevrim içi platformda geçerlidir.

Her geçen gün kullanıcı sayısı artan Paykasa şuanda milyonlarca kullanıcıya sahip bir “ Ön Ödemeli Kart “ sistemidir.

Her geçen gün artış göstere paykasa kullanımına şahit olan çevrimiçi platformlar sistemlerine “ Paykasa Ödeme Yöntemini “ dahil ederek bu kitlenin ilgisini çekmeyi hedeflemektedir. Bu nedenle paykasa geçen siteler ve platformlar her geçen gün artmaktadır.

Paykasa Kart sayesinde 20 ‘den fazla ülkede 14bin ‘den fazla internet sitesinde alışveriş yapabilirsiniz. 256 Bit SSL güvenli ödeme seçeneği sayesinde alacağınız 16 rakamlı şifre ile internet ortamında ödeme yapabilirsiniz. Üstelik Paykasa Kart almak için ikamet belgesi, kimlik fotokopisi gibi belgelere de gerek yok Paykasa Kart ‘ın bu kadar çok rağbet görmesinin bir sebebi de budur. Besakart ve PaykasaTurkiye iş birliği ile 4 yıldır paykasa sektöründe “ Türkiye’de Resmii Olarak “ hizmet veriyor.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.